Autor Wątek: Style modowe <3  (Przeczytany 1443 razy)

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Style modowe <3
« dnia: Styczeń 31, 2014, 11:24:22 »
Tutaj będę je wrzucać, ale jeżeli ktoś będzie miał jakiś inny tez może wrzucić! <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:34:40 »
---------------------------------------------------------------------------------HIPPIE--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Hippie to styl czyli jak wyglądamy, a osoby hippie to takie, które cieszą się każdym dniem, nie przejmują się co będzie jutro, są bardzo bezproblemowi. Hippisowie są "dziećmi natury", dlatego żyją w zgodzie z naturą. Taki luźny charakter - że tak powiem. A jeśli chodzi o wygląd - zazwyczaj długie włosy u kobiet i mężczyzn, cienka "przepaska" na głowie, strój luźny, kwiecisty i przewiewny, nieraz indiańskie poncza, a jako dodatki: kolorowe koraliki czy paciorki. <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:40:28 »
---------------------------------------------------------------------------------------------RETRO--------------------------------------------------------------------------------------------------
Styl retro to moda z lat 40 , 50 , 60 , 70 , 80 , która powróciła w tym sezonie . ;)
Najmodniejsze ubrania ze stylu retro to :
- okulary muchy
- wzór kwiecisty
- wzór w grochy
- żaboty
- kokardy
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:54:36 »
----------------------------------------------------------------------------------------SCENE------------------------------------------------------------------------------------------------------
Scene(emo)  - Przez prawie każdą współczesną definicję styl ubierania emo charakteryzuje się noszeniem dżinsów rurek zarówno przez dziewczyny, jak chłopców, długie ukośne grzywki zaczesane na jedną połowę twarzy, na jedno lub oboje oczu, oczy zarysowane czarną kredką (obie płcie) z reguły czarne, proste włosy, wąskie t-shirty często z nazwami zespołów rockowych (lub inne markowe t-shirty (najczęściej z kontrowersyjnymi nadrukami)), paski nabijane ćwiekami (najczęściej czarno-biała szachownica), opaski na nadgarstki, materiałowe tenisówki lub inne buty (często stare i zniszczone) <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:03:17 »
------------------------------------------------------------------------------------------GOTHIC--------------------------------------------------------------------------------------------------
Gothic - w stylu gotyckim przeważa czerń z dodatkami fioletu ,czerwieni...
ubiór to ... u dziewczyn : spódnice ( nie koniecznie długie) ,gorsety, bluzki z rozszerzanymi rękawami, glany , obroże, ćwieki, rękawki... u facetów podobnie: bywają równie spódnice lecz męskie...
Gothic lolita to (chyba japońska) odmiana gotyku... tam również przeważa czerń ale często nosi się spódnice również koloru białego itd...  :3
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2014, 12:12:53 wysłana przez Cantharis »
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:12:16 »
----------------------------------------------------------------------------------------VINTAGE----------------------------------------------------------------------------------------------------
[color=beige  Styl, który początkowo zaistniał w modzie. Polega na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie oraz łączeniu stylów pochodzących z różnych epok. Ubrania z poprzednich dekad albo starsze niż 25 lat są zwykle uznawane za vintage. <3[/color]
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:15:32 »
--------------------------------------------------------------------------------------GRUNGE-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Górna część naszej garderoby w stylu grunge powinna się opierać na 2 podstawowych zasadach: ma być grubo lub w kratkę. W latach 90. obowiązywały flanelowe koszule. Teraz liczy się bardziej wzór na nich – wspomniana krata – aniżeli materiał, z którego są wykonane. Najlepsze zestawienia w kolorach koszul, to czerń z czerwienią lub kolorem niebieskim. <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:18:18 »
---------------------------------------------------------------------------------------------------GLAM----------------------------------------------------------------------------------------------
Angielskie słowo glamour oznacza - urok, czar, blask, przepych. Właśnie te dwa ostatnie znaczenia najlepiej określają ten styl w muzyce rockowej. Przepych stał się nieodłączną cechą rocka od początków rocka psychodelicznego. Nawet poważni artyści rockowi ulegali temu trendowi. <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:42:20 »
--------------------------------------------------------------------------------------------PUNK-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Styl ten wywodzi się z muzyki punk, stąd też zachowana nazwa. Pochodzi z gatunku związanego z muzyką rock, jednak o wiele bardziej alternatywnego, będącego kontrkulturowym ruchem młodzieżowym. Jeżeli kontrkultura, tu zapewne bunt. Jeżeli bunt, to także wygląd. Rurki w kratę, glany, na głowie irokez. To często znaki charakterystyczne dla przedstawicieli stylu punk. <3
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

Cantharis

  • Pozdro ;**
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 49
  • Siemka ;*
    • Zobacz profil
Odp: Style modowe <3
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 31, 2014, 12:47:01 »
-----------------------------------------------------------------------------------------SKATE-------------------------------------------------------------------------------------------------------
To właśnie ten , że tak to nazwę niby sportowy styl. Skate to nieokreślony styl, wolność noszenia się ;P. Kto lubi, jeździ w rurkach, kto lubi - w dresach. Skate nie koniecznie jest skaterem, a skater skatem, ale może skater być skatem :D. Haha sorki pewnie nic nie rozumiecie ale musze to tak wyjaśnić :x Większość za skate uważa za duże koszulki, rurki i trampki bądź buty skejty pod kostkę.  <33
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2014, 14:04:52 wysłana przez Cantharis »
Siemka <3 Jestem adminką tego forum :D

 


Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
swiatmuzyki panzerdivisiontiger oszuscistop ar-pl sithowie